Registracija į treniruotes

Kaune startavęs nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“, kasmet pritraukia šimtus sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstančių kauniečių. Nemokamos treniruotės ir mankštos vyksta visais metų sezonais, įvairiomis savaitės dienomis, skirtingose Kauno miesto viešosiose erdvėse. Užsiėmimus veda profesionalūs treneriai, kurie ne tik padeda taisyklingai atlikti pratimus, bet ir garantuoja dalyviams puikią nuotaiką pozityvo ir energijos kupinose masinėse treniruotėse. Šis projektas dar 2013 metais buvo inicijuotas visuomenininkų, o vėliau perimtas kuruoti Kauno miesto savivaldybės drauge su visuomenės sveikatos biuru.

savaitės tvarkaraštis

Šeštadienis
Sekmadienis

naujienos

INFORMACIJA DĖL KALANETIKOS TRENIRUOČIŲ (GEGUŽĖS 24-31 DIENOMIS)

INFORMACIJA DĖL KALANETIKOS TRENIRUOČIŲ (GEGUŽĖS 24-31 DIENOMIS) gegužės 24-31 dienomis kalanetikos treniruotės vyks Kauno Antano Smetonos gimnazijos stadione (Geležinio Vilko g. 28) į treniruotes registracija nevykdoma; treniruotėse dalyvių skaičius neribojamas; esant blogoms oro sąlygoms, treniruotės nevyksta.

❗ INFORMACIJA DĖL KALANETIKOS TRENIRUOČIŲ (GEGUŽĖS 24-31 DIENOMIS) ❗
➡ gegužės 24-31 dienomis kalanetikos treniruotės vyks Kauno Antano Smetonos gimnazijos stadione (Geležinio Vilko g. 28)
➡į treniruotes registracija nevykdoma;
➡ treniruotėse dalyvių skaičius neribojamas;
➡ esant blogoms oro sąlygoms, treniruotės nevyksta.

ORIENTAVIMOSI ŽAIDIMAS

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus kauniečius ir Kauno miesto svečius kviečia sudalyvauti nuotykių ir įdomių užduočių, galvosūkių kupiname pramoginiame orientavimosi žaidime. Orientavimosi žaidimas skirtas Kauno miesto gyventojams, Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai paminėti. Sistemoje gausite užduočių sąrašą, kuriame rasite įvairiausio pobūdžio užduočių. Jas įveikti ir aplankyti objektus turėsite per nustatytą laiką. Kiekviena užduotis […]

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus kauniečius ir Kauno miesto svečius kviečia sudalyvauti nuotykių ir įdomių užduočių, galvosūkių kupiname pramoginiame orientavimosi žaidime.
Orientavimosi žaidimas skirtas Kauno miesto gyventojams, Pasaulinei judėjimo sveikatos labui dienai paminėti.
Sistemoje gausite užduočių sąrašą, kuriame rasite įvairiausio pobūdžio užduočių. Jas įveikti ir aplankyti objektus turėsite per nustatytą laiką. Kiekviena užduotis bus įvertinta tam tikru taškų kiekiu. Užduotys pateiktos ne eilės tvarka – dalyviai patys turi susidėlioti maršrutą. Su taškų skaičiavimo sistema galėsite susipažinti renginio taisyklėse, kurias rasite žaidimo sistemoje.
Norite dalyvauti?
Jums reikia komandos (nuo 2 iki 5 žmonių), fotografuojančio išmanaus telefono (su filmavimo funkcija) ir su mobiliuoju internetu, patogios aprangos bei avalynės ir rašymo priemonės.
Žaidimo data: 2022 05 10 (antradienį)
Žaidimo pradžia: 18:30 val.
Žaidimo trukmė: iki 2.5 val.
Žaidimo atstumas: apie 7 km.
Judėjimas: pėsčiomis
Žaidimo startas: rekomenduojame startuoti netoli Laisvės alėjos fontano (S. Daukanto ir Laisvės alėjos kampas). Galite užduočių laukti ir kitoje, Jūsų pasirinktoje Kauno miesto vietoje.
Į žaidimą privaloma užsiregistruoti iš anksto.
ŽAIDIMAS NEMOKAMAS
Registracija: http://registracija.nuotykiaitau.lt
Žaidimo užduotis pateiksime ir visas žaidimas vyks sistemoje adresu:
https://kaunas.nuotykiaitau.lt
Čia galite susipažinti su saugumo ir žaidimo taisyklėmis. Užduotis matysite tik tuomet, jei patvirtinsite, kad su taisyklėmis susipažinote.
Jūsų žaidimo paskyra bus aktyvuota automatiškai ir žaidimas prasidės bei užduotis pamatysite 18:30 val.
Prie žaidimo paskyros, tais pačiais duomenimis gali prisijungti ir matyti užduotis visi komandos nariai.
Žaidimą sustabdyti galėsite paspaudus mygtuką: „Stabdyti žaidimą“.

socialiniai tinklai