ORIENTUOKIS LINKSMAI SU ŠEIMA IR DRAUGAIS

ORIENTUOKIS LINKSMAI SU ŠEIMA IR DRAUGAIS

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus kauniečius ir Kauno miesto svečius kviečia sudalyvauti nuotykių ir įdomių užduočių, galvosūkių kupiname pramoginiame orientavimosi žaidime.

Orientavimosi žaidimas skirtas Kauno miesto gyventojams, skatinant fizinį aktyvumą ir aktyvų laisvalaikį. Suburkite komandą nuo 2 iki 5 žmonių ir pėsčiomis pasinerkite į nuotykius Kauno mieste! Sistemoje gausite užduočių sąrašą, kuriame rasite įvairiausio pobūdžio užduočių. Jas įveikti ir aplankyti objektus turėsite per nustatytą laiką. Kiekviena užduotis bus įvertinta tam tikru taškų kiekiu. Užduotys išdėliotos ne eilės tvarka – dalyviai patys turi susidėlioti maršrutą. Su taškų skaičiavimo sistema galėsite susipažinti renginio taisyklėse (prieš renginį).

Norite dalyvauti?
Jums reikia komandos (nuo 2 iki 5 žmonių), fotografuojančio išmanaus telefono (su filmavimo funkcija) ir su mobiliuoju internetu, patogios aprangos bei avalynės ir rašymo priemonės.
Renginio data: 2020 08 27 (ketvirtadienis)
Prisiregistravimas, susipažinimas su žaidimo taisyklėmis 17:40-18:25 val.
Prisiregistravimas reikalingas, tik tuo atveju, jeigu kyla klausimų apie žaidimo taisykles.
Žaidimo pradžia: 18:30 val.
Žaidimo trukmė: iki 2.5 val.
Žaidimo atstumas: apie 7 km.
Judėjimas: pėsčiomis
Renginio startas: Renginio partnerių, Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros kiemelyje (Vilniaus g. 33, Kaunas) arba bet kur Vilniaus gatvėje.
RENGINYS NEMOKAMAS
Registracija:
https://kaunas.nuotykiaitau.lt/register

COVID 19 prevencija:
Prie žaidimo sistemos galima bus prisijungti nuo 2020 08 27, 12:00 val. Čia galite susipažinti su saugumo ir žaidimo taisyklėmis. Užduotis matysite tik tuomet, jei patvirtinsite, kad su taisyklėmis susipažinote.
Jeigu klausimų nekyla, į renginio startą atvykti nėra būtina.
Jūsų žaidimo paskyra bus aktyvuota automatiškai ir žaidimas prasidės bei užduotis pamatysite 18:30 val.
Startuoti rekomenduojame bet kur Vilniaus gatvėje.
Užduotims įvykdyti turėsite 2.5 val. Prie žaidimo paskyros, tais pačiais duomenimis gali prisijungti ir matyti užduotis visi komandos nariai.
Žaidimą sustabdyti galėsite paspaudus mygtuką: „Stabdyti žaidimą“.