Bėgimo trenerė Inga Juodeškienė – apie projekto „Judėk sveikai“ treniruotes

Bėgimo trenerė Inga Juodeškienė –

apie projekto „Judėk sveikai“ treniruotes

Didžiulio populiarumo sulaukusio projekto „Judėk sveikai“ trenerė Inga Juodeškienė siūlo nelaukti pavasario, o išlikti aktyviais visus metus. Pokalbis –  apie lapkritį startavusį projektą „Judėk sveikai“ ,receptus kaip sėkmingai artėjančiam vasaros sezonui pasiruošti dar žiemą.

Įvardinkite tris priežastis kodėl žmogus turėtų sudalyvauti projekto „Judėk sveikai“ treniruotėse?

Pirmiausia tai yra labai gera proga po darbo ateiti ir išjudinti savo kūną. Dauguma žmonių visą dieną dirba sėdimą darbą, daug laiko praleidžia uždaroje patalpoje.  Darysime viską taip, kad žmonės jaustųsi kuo geriau ir sveikiau. Sėkmingai ruošimės pavasario sezonui, kad po to atėjus pavasariui negalvotume ką daryti ir kaip pradėti judėti. Mes kuo puikiausiai tai galime padaryti ir žiemą. Sutvirtinsime savo kūną, daugiau dėmesio skirsime fizinio rengimo treniruotėms, funkciniams apšilimams. Dauguma žmonių žiemą užsisėdi, kad neužsisėdėtume ir greičiau pavasario sulauktume visi kviečiami dalyvauti treniruotėse.

Ko projekto dalyviai gali tikėtis atėję į treniruotes?

Jau trečius metus skatiname kauniečius aktyviai judėti. Treniruotėse, bus bėgimo, tempimo pratimai ir įvairūs bendro fizinio rengimo pratimai. Pasikalbėsime su treneriais, galbūt ateityje bus daugiau jogos. Klausime žmonių ko jiems daugiau reikia.

Ar gali ateiti žmonės, kurie fiziškai yra silpnai pasirengę ir dėl to kompleksuoja?

Visi norintys drąsiai gali dalyvauti. Jau dveji metai kaip šiame projekte dalyvauja įvairaus amžiaus žmonės. Kviečiame visus į Aušros gatvėje esantį maniežą. Bus šilta, šviesu, žmonės galės treniruotis net su marškinėliais. Stengsimės dėmesio skirti kiekvienam kiek įmanoma, kadangi nemažai žmonių dalyvauja.  Kiekvienas žmogus gali ateiti  ir pasikonsultuoti su manim dėl treniruočių. Tam ir yra treneris, kad atsakytų į visus rūpimus klausimus.

Kokią apranga žmogus atėjęs privalo turėti?

Patogią sportinę aprangą, kilimėlį ir vandens.