„Judėk sveikai“ treneris: siekiame, kad kauniečiai pradėtų rūpintis savimi

„Judėk sveikai“ treneris:

siekiame, kad kauniečiai pradėtų rūpintis savimi

Į Kauną sugrįžęs projektas „Judėk sveikai“ kviečia kauniečius į nemokamas treniruotes ir mankštas, vykstančias pirmadieniais (Kauno sporto halėje), trečiadieniais ir penktadieniais (LSU Lengvosios atletikos manieže). Pokalbis su projekto „Judėk sveikai“ treneriu Alanu Dzeranovu – apie nemokamas „MyHero“ treniruotes ir apie tai, kas pirmadienio vakarais vyksta Kauno sporto halėje.


Kodėl kauniečiai turėtų dalyvauti nemokamose projekto „Judėk sveikai“ treniruotėse?

Šiomis treniruotėmis mes siekiame, kad kauniečiai pradėtų teigiamus pokyčius savo gyvenime. Pradėtų sportuoti, pradėtų rūpintis savimi, pradėtų eiti link savo svajonės ir prisidėtų prie mūsų „MyHero“ treniruočių, kurios skatina tapti aktyvias ir būti sveikais.

Ko kauniečiai gali tikėtis atėję į „MyHero“ treniruotes? Ar tam reikalingas fizinis pasirengimas?

Kiekvienas žmogus dalyvaujantis treniruotėje  gali pilnai prisitaikyti prie daromų pratimų. Jeigu tai yra aukšto meistriškumo sportininkas, kuris nori pagerinti savo ištvermę kondicijas, staigumą, greitį ar tiesiog daugiau sudeginti kalorijų. Jis daro maksimaliu greičiu pratimus, tada jam galioja maksimalaus intensyvumo treniruotė. Žmonės, kurie nori priprasti prie treniruočių krūvio po truputėlį, jiems skirta lengvesnių treniruočių versija. Kada gali pasirinkti ir atlikti pratimą lėčiau nuo pradžios iki galo, nevargdami dėl to, kad neturi gero fizinio pasirengimo.

Ką į nemokamas „MyHero“ treniruotes kauniečiai turi atsinešti?

Treniruotės metu reikia jogos kilimėlio, butelio vandens ir geros nuotaikos. Mes nenaudojame jokios įrangos, jokių specifinių priemonių, kurios būtų reikalingos treniruotei. Kas galėtų apsunkinti žmogaus patį atvykimą ir rūpestį prieš treniruotes.  Mes nenaudojame jokių papildomų priemonių, tik savo kūno svorį. Jogos kilimėlis yra reikalingas tam, kad atsigulus būtų galima padaryti vieną ar kitą pratimą pilvo presui arba, kad būtų patogu atsiremti rankomis ne į betoną, o į grindis. Į treniruotę būtina atsinešti vandens, nes jis yra reikalingas ne tik prieš treniruotę, bet ir treniruotės metu.