Treniruotės

ACRO JOGA

Tai žaisminga judėjimo forma susidedanti iš akrobatikos ir terapijos elementų. Tai sportas formuojantis bendruomenę, kuriuo galima užsiimti visur. Šis užsiėmimas išmoko pasitikėjimo, tiek savimi, tiek kitais, savo kūno pažinimo bei taisyklingo judėjimo. AcroYoga tinkama visiems! Jokia patirtis jogoje ar akrobatikoje nėra reikalinga. Beveik visi pratimai yra atliekami porose (arba su daugiau žmonių), tačiau užsiėmimams pora nėra būtina, ją rasite mūsų jaukioje grupėje.

  • Jogos kilimėlis reikalingas

STRONG NATION (STRONG BY ZUMBA)

Tai aukšto intensyvumo intervalinė jėgos, ištvermės treniruotė, kurios metu galima išbandyti savo galimybes pasitelkiant tik kūno svorį. Užsiėmimo metu aerobikos treniruotėse sutinkamas krūvis, kuris atliekamas su papildomais pratimais: atsispaudimais, pritūpimais, įtūpstais ir kt. Strong Nation treniruotė išsiskiria originalia ir motyvuojančia muzika, sukurta taip, kad atitiktų kiekvieną judesį.

  • Treniruočių kilimėlis reikalingas

SENJORŲ FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Treniruotės metu atliekama gana nemažai įvairių pratimų, kurie padeda pramankštinti sąnarius ir visus kūno raumenis. Skatinamas kūno fizinis aktyvumas, atliekami įvairūs pratimai tiek stovint, tiek sėdint ant kilimėlio, tiek ir lengvai bėgant ratu.

  • Treniruočių kilimėlis reikalingas

JOGA VAIKAMS 6-12 M.

Vaikų joga - tai joga žaidimų formoje. Treniruočių metu mokoma taisyklingo kvėpavimo, ugdomas susikaupimas naudojant įvairias smagias užduotis, stiprinamas kūnas per aktyvius žaidimus ir judėsio praktikas. Taip pat skiriama laiko ir atsipalaiduoti bei nurimti. Kiekvienas užsiėmimas vis kitoks, leidžiantis vaikui pažinti savo kūną ir jį supantį pasaulį.

  • Jogos kilimėlis reikalingas

CARDIO BOXING

Daugelis nežino, kad boksas yra viena seniausių sporto šakų, turinti gilias tradicijas. Ši treniruotė skatina aktyvų gyvenimo būdą, gerina dalyvių fizinį pasirengimą ir psichologinę savijautą. Tai viso kūno stiprinimui skirtas užsiėmimas su bokso elementais. Treniruotės metu daugelis pratimų atliekami porose, naudojamos bokso pirštinės. Dėmesys skiriamas viso kūno stiprinimui, koordinacijos lavinimui. Dėl didelio atliekamų smūgių skaičiaus, treniruotės metu itin intensyviai deginamos kalorijos.

  • Treniruočių kilimėlis nereikalingas, bet gerai būtų turėti bokso pirštines

JOGA

Dauguma žmonių mano, kad joga, tai tik raumenų tempimo pratimai, tačiau iš tikrųjų, tai kūno pusiausvyros kūrimas, ugdant jėgą ir lankstumą kartu. To siekiama pozų pagalba ir kiekviena iš jų turi specifinę fizinę naudą. Pozos gali būti atliekamos greitai, sukeliant karštį kūne arba lėtai, didinant ištvermę ir puikų pozos išlyginimą. Jogos praktika duoda begalinę naudą ir kūnui, ir protui bet kurio amžiaus žmogui.

  • Jogos kilimėlis reikalingas

VAIKŲ TRENIRUOTĖ 5-12 M.

Šios treniruotės prasideda tuo pačiu metu, kada vyksta bėgimo užsiėmimai ir jų tikslas – suteikti galimybę sportuoti visai šeimai vienu metu. Taigi, vaikų treniruotės vyksta greta vietos, kur sportuoja ir suaugusieji, o specializuoti vaikų treneriai mažiesiems parengia įvairias užduotis, kurių metu jie lavina savo reakciją, judesių koordinaciją, ištvermę. Šiuose užsiėmimuose dalyvauja 5-12 m. amžiaus vaikai.

  • Treniruočių kilimėlis nereikalingas

BĖGIMO TRENIRUOTĖ

Šis užsiėmimas pradedama nuo apšilimo, kurio metu išjudinamos visos svarbiausios raumenų grupės, pradedamas lengvas bėgimas ratu. Vėliau, gerai apšildžius kūną, atliekami įvairūs pratimai, padedantys gerinti bėgimo techniką. Treniruotės pabaigoje atliekami tempimo pratimai, skirti atpalaiduoti įsitempusius raumenis.

  • Treniruočių kilimėlis nereikalingas

FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Treniruotė, kurioje žmogus nuolat atlieka kokias nors funkcijas, t.y. judesius, kuriuos mes daro kasdien buityje. Pavyzdžiui, žingsnio žengimas, pritūpimas, paėmimas kokio nors daikto, atkibimas nuo žemės ir paimto daikto padėjimas kur nors aukščiau. Visą tai žmogus dažnai kartoja savo kasdienybėje, o sporto salėje tai tampa funkcinės treniruotės pratimu. Funkcinė treniruotė – tai kasdienių žmogaus judesių apjungimas į tikslingą visumą.

  • Treniruočių kilimėlis reikalingas