Treneriai

UGNĖ KVEDYTĖ
RAUMENŲ STIPRINIMAS, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Ugnė apie save: „Būdama 10 metų, pradėjau lankyti tėčio kovų menų treniruotes. Tuomet ir prasidėjo mano sportininkės kelias - varžybos, čempionatai, seminarai, stovyklos, o vėliau ir Lietuvos nacionalinė rinktinė. Išvykus studijuoti į Vilnių, treniravausi pas rinktinės trenerį, labai didelės patirties davė ir treniruotės Lenkijoje, kai pusei metų išvykau mokytis į Krokuvą. Po 13 metų galiu pasidžiaugti 1dan (juodu diržu), Europos ir pasaulio čempionatais Lenkijoje, Čekijoje, Šveicarijoje. Džiaugiuosi gavusi galimybę stovėti šalia pasaulinio lygio sportininkų, matyti jų meistriškumą, atletiškumą, atsidavimą, užsispyrimą ir pasitikėjimą savimi. Tai mane labiausiai įkvepia iki pat šiandien.“

NERIJUS MAČIULIS
FUTBOLO KAMUOLIO VALDYMO TRENIRUOTĖ

Nerijus apie save: „Esu baigęs profesionalaus futbolininko karjerą, savo žinias, patirtį ir įgūdžius nusprendžiau perduoti naujai augančiai futbolo kartai ir ne tik. Futbolas – gyvenimas. O kai tai tampa gyvenimu, stengiesi kiekviena dieną dėl šio žaidimo padaryti kažką gero: išmokyti jį žaisti kitus, perduoti futbolo žinias ir aistrą, bei parodyti, kad futbolas yra kur kas daugiau, nei tik žaidimas.“

GUODA SUKOCKAITĖ
YOGA ZOO - VAIKAMS (6–12 M.)

Sertifikuota hatha jogos ir sąmoningo kvėpavimo trenerė. Tarptautinės „Rainbow Kids“ jogos trenerė. Šiuo metu vedanti žaismingus jogos užsiėmimus vaikams Kaune bei specialius vaikų jogos mokymus pedagogams.

GERDA TUMONYTĖ
TRENIRUOTĖ VAIKAMS (5–12 M.)

Trenerės kaip šokėjos karjera prasidėjo 6-erių metų ir nenutrūkstamai tęsėsi iki dabar. Lietuvos sporto universitete įgijusi sporto ir pedagogikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, tapo kvalifikuota sportinių šokių trenere. Šiuo metu tęsia studijas LSU magistrantūroje. Taip pat yra licencijuota aerobikos trenerė. Per savo šokių karjerą įgijo patirties įvairiose varžybose, seminaruose.

LUKAS DZIMIDAS
TRENIRUOTĖ VAIKAMS (5–12 M.)

Buvęs regbininkas, šiuo metu dirbantis fizinio rengimo treneriu Prienų „Skycop“ komandoje ir jau šešis metus dirbantis su įvairaus amžiaus vaikais. Lukas yra įsitikinęs, kad nuo mažens sportuojantys vaikai yra ne tik fiziškai stipresni, bet ir taktiškesni, išmoksta dirbti komandoje bei greičiau priimti tinkamus sprendimus įvairiose situacijose. Todėl kviečia vaikus reguliariai lankyti treniruotes, nes tik tuomet vaikai tobulėja visapusiškai.

AIDAS ŽILINSKAS
TAI ČI

Wudang taiči treneris. Taiči praktikuoja jau 18 metų. 2009 m. - 2010 m. mokėsi Kinijos Wudang kalnų akademijoje, o grįžęs įsteigė taiči mokyklą Kaune. Kiekvieną vasarą mokosi ir tobulinasi pas žymius taiči meistrus Europoje ir Azijoje.

ERIKAS VINAUSKAS
STRONG BY ZUMBA, KARIBŲ ŠOKIAI

Treneris apie save: „Jau dešimti metai kultyvuoju mišriuosius kovų menus (Kudo). Taip pat kaip sveikatingumo instruktorius mielai konsultuoju žmones treniruoklių salėje. Pastaruosius metus širdis plaka zumbos ritmais, o STRONG by ZUMBA treniruotėse galiu realizuoti savo kovinės technikos žinias. Taip pat STRONG treniruotėse yra smagus su motyvuojančia muzika sinchronizuotas judesių įgarsinimas. Mano gyvenimo moto – Veni, vidi, vici.“

HERKUS LUKOŠIŪNAS
CARDIO BOXING
DOVYDAS DREVINSKAS
RAUMENŲ STIPRINIMAS, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Dovydas apie save: „Sportas mano gyvenime atsirado 6-oje klasėje. Pirmuosius žingsnius žengiau sporto mokykloje, kur žaidžiau krepšinį ir užsiėmiau lengvąja atletika. Po mokyklos baigimo įstojau į Lietuvos sporto universitetą (LSU) ir pasirinkau anglų kalba dėstomą studijų programą Physical activity and life style (Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena). Antrais studijų metais pusmečiui išvykau praktikos ir žinių semtis į Portugaliją. Nuo pat jaunų dienų palaikau sveiką gyvenimo būdą ir nepriklausomai, ar veiksmas vyksta uždarose, ar atvirose patalpose renkuosi judėjimą. Visos geriausios ir pozityviausios mintys gimsta sporto metu. Šiuo metu mano tikslas yra įgyti kuo daugiau žinių apie grupinius užsiėmimus, tuo pačiu integruojant jau turimas. Kaip supratote mano gyvenimo variklis – judėjimas.“

NAURIS LUKOŠIŪNAS
CARDIO BOXING

Daugkartinis Lietuvos kikbokso čempionas bei prizininkas, tarptautinių turnyrų bei profesionalių kovų (KOK, SWAT, DSF) nugalėtojas, Pasaulio taurės prizininkas. Kartu su broliu Herkumi Lukošiūnu savo įsteigtame kovinio sporto klube „One blood“ veda asmenines bei grupines bokso ir kikbokso treniruotes.

MIGLĖ KONČIENĖ
ZUMBA

Trenerė Miglė, dar niekada nebuvo nustojusi sportuoti, kai tai pradėjo daryti 6 metų. Savo didžiąją gyvenimo dalį lankė meninę gimnastiką, vėliau teko išbandyti ir sportinę aerobiką, laikui bėgant šokiai tapo gyvenimo dalimi. Siekdama savo tikslų ir svajonių dabar Miglė šoka Kauno „Žalgirio“ krepšinio palaikymo komandoje. Dalyvaudama įvairiuose renginiuose bei šokių projektuose įgijo daug patirties ir dar daugiau meilės šokiui. Yra licenzijuota Zumbos instruktorė jau daugiau nei du metus. Treniruočių metu Miglė visada palaiko gerą nuotaiką, drąsina savo klientus ir nori, kad treniruočių metu jie būtų laimingi: „Visada dalelę savęs noriu atiduoti kitiems, siekiu išmokyti ir duoti savo klientams kuo daugiau!“

ANDRA JARULYTĖ
BĖGIMAS

Buvusi dziudo sportininkė, įvertinta 1 DAN diržu. Lietuvos sporto universitete baigusi treniravimo sistemų, atletinio rengimo bakalaurą, dabar studijuoja sporto fiziologijos ir genetikos magistro studijose. Treniruočių ant bellicon® batutų viena iš pradininkių Lietuvoje. Šiuo metu dirba sporto studijoje „Be Fit“, Domeikavos sporto studijoje „Fiesta“ bei asmenine trenere.

VILMA POVILIONIENĖ
MAMOS SU MAŽYLIAIS
ARŪNAS GURSKAS
RAUMENŲ STIPRINIMAS, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

„Šešios trim“ komandos narys, 3 lygio sveikatingumo instruktorius (Ereps, Active Training kursai, KKSD pažymėjimas). Mėgėjų triatlono varžybų dalyvis, sveikos gyvensenos ir įvairiausių sporto krypčių propaguotojas.

JULITA JAKUBAUSKAITĖ
Joga

Jogos praktiką pradėjo būdama 8-erių. 2014 metais tapo sertifikuota Vinyasa jogos mokytoja Niujorko „Laughing Lotus“ jogos studijoje, o sugrįžusi į Lietuvą pradėjo vesti jogos pamokas čia. 2017 metais baigė Partner Acrobatics mokytojų mokymus Ispanijoje. Taip pat turi Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) licenciją, EREPS, oro jogos mokytojos, AYfit (AcroYoga fit) sertifikatus. 2018 metais pradėjo 300-val Vinyasa jogos mokytojų mokymus Prancūzijoje su mokytojais Simon Park ir Noelle Connolly.

BRIGITA VIDŽIŪNIENĖ
RAUMENŲ STIPRINIMAS, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ, KALANETIKA

Sertifikuota Lietuvos aerobikos federacijos instruktorė, vedanti jėgos, ištvermės, funkcines, kalanetikos, pilateso, STEP ir TRX treniruotes. Sertifikuota „Active training Nirvana fitness“ (kvėpavimo) instruktorė. Iš pažiūros atrodanti rami profesionalė, tačiau jos sporto treniruotės būna tikrai įsimintinos.

SIGITA NEVERAUSKAITĖ
RAUMENŲ STIPRINIMAS, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Daugiau nei 10 metų profesionaliai žaidžia krepšinį, sportininkė - veteranė, tarp sportuojančių žinoma kaip „Military woman“. Įvairių sveikatingumo kursų ir seminarų dalyvė, "Šešios trim" trenerių asistentė. Sporto užsiėmimų studentams ir darbuotojams koordinatorė, organizatorė ir vedėja.

MINDAUGAS ŠATKUS
RAUMENŲ STIPRINIMAS, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Grupinių treniruočių instruktorius. Įvairių sporto seminarų dalyvis. Europos ir Lietuvos licencijuotas fitneso treneris (EREPS 3 lygis). ACE, Active training kursų dalyvis. Bėgikas mėgėjas, sportavimo ir mankštinimosi netradicinėse vietose entuziastas, aktyviausios Kauno miesto sportinės bendruomenės "Šešios trim" įkūrėjas.

BENITA BAGDONAITĖ
Senjorų treniruotė

Buvusi ilgametė lengvaatletė. 2018 metais įgijusi sporto bakalauro laipsnį Lietuvos sporto universitete. Šiuo metu dirba grupinių treniruočių instruktore. Taip pat yra sertifikuota šiaurietiško ėjimo instruktoriaus asistentė.

GILIJA BERNOTIENĖ
Joga

Kineziterapeutė ir sertifikuota jogos instruktorė. Dirba su joga daugiau nei 10 metų ir turi tarptautinio lygio 200 val. jogos instruktorės diplomą Yoga Shanti mokykloje, New York. Šios trenerės jogos užsiėmimai vedami ne tik jogos pozų, bet ir kineziterapijos (gydymo judesiu) principu, kurie tiks kiekvienam dalyviui.