Treneriai

MIGLĖ VERŽIKAUSKAITĖ
ZUMBA

Trenerė Miglė, dar niekada nebuvo nustojusi sportuoti, kai tai pradėjo daryti 6 metų. Didžiąją gyvenimo dalį lankė meninę gimnastiką, vėliau teko išbandyti ir sportinę aerobiką, laikui bėgant šokiai tapo gyvenimo dalimi. Siekdama savo tikslų ir svajonių dabar Miglė šoka Kauno „Žalgirio“ krepšinio palaikymo komandoje. Dalyvaudama įvairiuose renginiuose bei šokių projektuose įgijo daug patirties ir dar daugiau meilės šokiui. Yra licenzijuota Zumbos instruktorė jau daugiau nei du metus. “Visada dalelę savęs noriu atiduoti kitiems, siekiu išmokyti ir duoti savo klientams kuo daugiau”. Treniruočių metu Miglė visada palaiko gerą nuotaiką, drąsina savo klientus ir nori, kad treniruočių metu jie būtų laimingi!

SIMONA PAJAUJIENĖ
Nirvana fitness

Nirvana Fitness licenzijuoja instruktorė, mokymų specialistė. Turinti 25 metų darbo patirtį sveikatingumo sektoriuje. Sertifikuota sveikatingumo trenerė – ekspertė (EREPS 4 ir 6 lygis), ACE (American Council on Exercise) International Master Trainer. Trenerių mokyklos „ActiveTraining“ viena iš įkūrėjų ir programų vadovė. Europe Active (Briuselis) profesionalų standartų komiteto narė. LSU docentė, sveikatingumo programų koordinatorė. Nuolat dalyvauja sveikatingumo trenerio tobulinimosi kursuose, veda parodomąsias paskaitas, pamokas bei seminarus Lietuvoje bei kitose šalyse.

VILMA POVILIONIENĖ
Mamos su mažyliais

Aerobikos mokytoja, sveikos gyvensenos ir higienos paskaitų vedėja, kūno kultūros specialistė. Nuo 2015 m. dirba generaline sekretore Lietuvos Asociacijoje „Gimnastika visiems“. Sveikatingumo grupinių treniruočių, moterims po gimdymo ir mamoms su mažyliais instruktorė.

ARŪNAS GURSKAS
Funkcinė, raumenų stiprinimo treniruotė

„Šešios trim“ komandos narys, 3 lygio sveikatingumo instruktorius (Ereps, Active Training kursai, KKSD pažymėjimas). Mėgėjų triatlono varžybų dalyvis, sveikos gyvensenos ir įvairiausių sporto krypčių propaguotojas.

GERDA TUMONYTĖ
Solo latino

Trenerės kaip šokėjos karjera prasidėjo 6-erių metų ir nenutrūkstamai tęsėsi iki dabar. Lietuvos sporto universitete įgijusi sporto ir pedagogikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, tapo kvalifikuota sportinių šokių trenere. Šiuo metu tęsia studijas LSU magistrantūroje. Taip pat yra licencijuota aerobikos trenerė. Per savo šokių karjerą įgijo patirties įvairiose varžybose, seminaruose.

GUODA SUKOCKAITĖ
Yoga zoo – joga vaikams

Sertifikuota jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja. Turinti patirties su įvairaus amžiaus vaikais bei paaugliais. Vedusi jogos užsiėmimus įvairiausiuose sporto bei laisvalaikio stovyklose, vaikų darželiuose bei renginiuose. Šiuo metu Kaune užsiima joga bei kvėpavimo užšsiėmimais tiek su vaikais, tiek su suaugusiais.

KAROLINA RINKEVIČIENĖ
Strong by zumba

Sveikatingumo instruktorė ir sveikos gyvensenos medicinos specialistė. 2018 metais įgijo LSMU magistro laipsnį. Sportinės aerobikos varžybų dalyvė bei prizininkė. Ši trenerė sporto sąvoką pirmiausiai tapatina su sveikata ir puikia savijauta.

KĘSTUTIS BARTUSEVIČIUS
Tai či

15 metų praktikuoja tai či. Pagrindinis jo šios sporto šakos propaguojamas stilius – yang, taip pat naudoja ir kitų stilių formas su ginklais (kardas ir kt.). Yra nacionalinių tai či varžybų dalyvis bei prizininkas, įvairių seminarų ir stovyklų dalyvis. Aktyvus tai či populiarintojas Lietuvoje

ŽIVILĖ ŠALNIENĖ
Bėgimas

Sporto universiteto Treniravimo sistemų absolventė, bėgikė mėgėja. Nekartą studijų metais bėgimo rungtyse atstovavusi universitetą, dabar daugkartinė maratonų dalyvė. Trenerė stengiasi ne tik išmokyti techniškai taisyklingų bėgimo subtilybių, bet ir padėti kiekvienam dalyviui atrasti savo natūralią aistrą fiziniam aktyvumui.

JULITA JAKUBAUSKAITĖ
Joga

Jogos praktiką pradėjo būdama 8-erių. 2014 metais tapo sertifikuota Vinyasa jogos mokytoja Niujorko „Laughing Lotus“ jogos studijoje, o sugrįžusi į Lietuvą pradėjo vesti jogos pamokas čia. 2017 metais baigė Partner Acrobatics mokytojų mokymus Ispanijoje. Taip pat turi Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) licenciją, EREPS, oro jogos mokytojos, AYfit (AcroYoga fit) sertifikatus. 2018 metais pradėjo 300-val Vinyasa jogos mokytojų mokymus Prancūzijoje su mokytojais Simon Park ir Noelle Connolly.

AISTĖ JURGUTIENĖ
Treniruotės mamoms su vežimėliais

Sertifikuota grupinių užsiėmimų trenerė, sukaupusi ilgametę darbo patirtį Azijoje. Pastaruosius keletą metų gilinosi į nėščiųjų bei moterų po nėštumo mankštas. Dievina sportą lauke, todėl pagrindinė vedamų mamoms su vežimėliais užsiėmimų vieta – parkas!

BRIGITA VIDŽIŪNIENĖ
RAUMENŲ STIPRINIMO IR FUNKCINĖ TRENIRUOTĖS

Sertifikuota Lietuvos aerobikos federacijos instruktorė, vedanti jėgos, ištvermės, funkcines, kalanetikos, pilateso, STEP ir TRX treniruotes. Sertifikuota „Active training Nirvana fitness“ (kvėpavimo) instruktorė. Iš pažiūros atrodanti rami profesionalė, tačiau jos sporto treniruotės būna tikrai įsimintinos.

SIGITA NEVERAUSKAITĖ
RAUMENŲ STIPRINIMO IR FUNKCINĖ TRENIRUOTĖS

Daugiau nei 10 metų profesionaliai žaidžia krepšinį, sportininkė - veteranė, tarp sportuojančių žinoma kaip „Military woman“. Įvairių sveikatingumo kursų ir seminarų dalyvė, "Šešios trim" trenerių asistentė. Sporto užsiėmimų studentams ir darbuotojams koordinatorė, organizatorė ir vedėja.

MINDAUGAS ŠATKUS
Raumenų stiprinimo IR FUNKCINĖ treniruotėS

Grupinių treniruočių instruktorius. Įvairių sporto seminarų dalyvis. Europos ir Lietuvos licencijuotas fitneso treneris (EREPS 3 lygis). ACE, Active training kursų dalyvis. Bėgikas mėgėjas, sportavimo ir mankštinimosi netradicinėse vietose entuziastas, aktyviausios Kauno miesto sportinės bendruomenės "Šešios trim" įkūrėjas.

BENITA BAGDONAITĖ
Senjorų treniruotė

Buvusi ilgametė lengvaatletė. 2018 metais įgijusi sporto bakalauro laipsnį Lietuvos sporto universitete. Šiuo metu dirba grupinių treniruočių instruktore. Taip pat yra sertifikuota šiaurietiško ėjimo instruktoriaus asistentė.

GILIJA BERNOTIENĖ
Joga

Kineziterapeutė ir sertifikuota jogos instruktorė. Dirba su joga daugiau nei 10 metų ir turi tarptautinio lygio 200 val. jogos instruktorės diplomą Yoga Shanti mokykloje, New York. Šios trenerės jogos užsiėmimai vedami ne tik jogos pozų, bet ir kineziterapijos (gydymo judesiu) principu, kurie tiks kiekvienam dalyviui.

LUKAS DZIMIDAS
Vaikų treniruotė

Buvęs regbininkas. Tarptautinės regbio federacijos (IRB) sertifikuotas treneris. Turi 5 metų darbo patirtį su vaikais. Nuolatinis konferencijų, seminarų dalyvis.