Treneriai

GERDA TUMONYTĖ
SOLO LATINO, VAIKŲ TRENIRUOTĖ

Trenerės kaip šokėjos karjera prasidėjo 6-erių metų ir nenutrūkstamai tęsėsi iki dabar. Lietuvos sporto universitete įgijusi sporto ir pedagogikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, tapo kvalifikuota sportinių šokių trenere. Šiuo metu tęsia studijas LSU magistrantūroje. Taip pat yra licencijuota aerobikos trenerė. Per savo šokių karjerą įgijo patirties įvairiose varžybose, seminaruose. Po 13 metų galiu pasidžiaugti 1dan (juodu diržu), Europos ir pasaulio čempionatais Lenkijoje, Čekijoje, Šveicarijoje. Džiaugiuosi gavusi galimybę stovėti šalia pasaulinio lygio sportininkų, matyti jų meistriškumą, atletiškumą, atsidavimą, užsispyrimą ir pasitikėjimą savimi. Tai mane labiausiai įkvepia iki pat šiandien.“

TOMAS SLAUSGALVIS
PORINIAI ŠOKIAI

Profesionalus sportinių šokių šokėjas, projekto „Šok su manimi“ dalyvis. Kartu su šokių partnere ir žmona Gintare Slausgalviene 5 kartus iškovojo Lietuvos 10 šokių čempionų titulą. Atstovaudami Lietuvai nukeliavo į Australiją, Japoniją, P. Korėją, Kanadą, apkeliavo senąjį žemyną. Keliskart pripažinti Europos ir Pasaulio elito šokėjais. Europos čempionatų finalininkai. Šiandien sukauptą patirtį ir žinias su meile perduoda savo studijos auklėtiniams ir svečiams.

LUKAS DZIMIDAS
TRENIRUOTĖ VAIKAMS (5–12 M.)

Buvęs regbininkas, šiuo metu dirbantis fizinio rengimo treneriu Prienų „Skycop“ komandoje ir jau šešis metus dirbantis su įvairaus amžiaus vaikais. Lukas yra įsitikinęs, kad nuo mažens sportuojantys vaikai yra ne tik fiziškai stipresni, bet ir taktiškesni, išmoksta dirbti komandoje bei greičiau priimti tinkamus sprendimus įvairiose situacijose. Todėl kviečia vaikus reguliariai lankyti treniruotes, nes tik tuomet vaikai tobulėja visapusiškai.

KORNELIJA NORVILAITĖ
GILIŲJŲ RAUMENŲ IR AUDINIŲ SAVIMASAŽAS

Lietuvos moterų rankinio, Europos universitetų žaidynių rankinio varžybų prizininkė, nuolatinė įvairių konferencijų ir seminarų apie taisyklingą sportavimą dalyvė, 3 metų patirtį sukaupusi trenerė Kornelija šiuo metu veda funkcines, giliųjų raumenų ir audinių savimasažo treniruotes ir pabrėžia savo tikslą: „Sporto ir sveikatingumo centre, paversti sportą kasdieniu jūsų įpročiu. Geriausi įpročiais susiformuoja aplinkoje, kuri yra patikima, kokybiška bei profesionali.. Tai pagrindinė mano užduotis.“

ERIKAS VINAUSKAS
STRONG BY ZUMBA

Treneris apie save: „Jau dešimti metai kultyvuoju mišriuosius kovų menus (Kudo). Taip pat kaip sveikatingumo instruktorius mielai konsultuoju žmones treniruoklių salėje. Pastaruosius metus širdis plaka zumbos ritmais, o STRONG by ZUMBA treniruotėse galiu realizuoti savo kovinės technikos žinias. Taip pat STRONG treniruotėse yra smagus su motyvuojančia muzika sinchronizuotas judesių įgarsinimas. Mano gyvenimo moto – Veni, vidi, vici.“

HERKUS LUKOŠIŪNAS
CARDIO BOXING

Treneris Herkus yra sukaupęs jau 17 metų kovos menų patirtį. Nuo mažens jį žavėjo veiksmo filmai, ko pasekoje įsivaizdavo save kaip kovotoją. Šiuo metu Herkus yra profesionalus mišriųjų kovos menų kovotojas, kuris sėkmingai skina pergales viena po kitos ir neturi nei vieno pralaimėjimo! Treneris aktyviai savo patirtimi dalinasi ir Cardio boxing treniruočių metu, kurių tikslas ne tik sustiprinti žmogų fiziškai, išmokinti kovos menų, bet ir šviesti apie tikrąją treniruočių prasmę, naudą.

DOVYDAS DREVINSKAS
TRENIRUOTĖ RATU, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Dovydas apie save: „Sportas mano gyvenime atsirado 6-oje klasėje. Pirmuosius žingsnius žengiau sporto mokykloje, kur žaidžiau krepšinį ir užsiėmiau lengvąja atletika. Po mokyklos baigimo įstojau į Lietuvos sporto universitetą (LSU) ir pasirinkau anglų kalba dėstomą studijų programą Physical activity and life style (Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena). Antrais studijų metais pusmečiui išvykau praktikos ir žinių semtis į Portugaliją. Nuo pat jaunų dienų palaikau sveiką gyvenimo būdą ir nepriklausomai, ar veiksmas vyksta uždarose, ar atvirose patalpose renkuosi judėjimą. Visos geriausios ir pozityviausios mintys gimsta sporto metu. Šiuo metu mano tikslas yra įgyti kuo daugiau žinių apie grupinius užsiėmimus, tuo pačiu integruojant jau turimas. Kaip supratote mano gyvenimo variklis – judėjimas.“

NAURIS LUKOŠIŪNAS
CARDIO BOXING

Daugkartinis Lietuvos kikbokso čempionas bei prizininkas, tarptautinių turnyrų bei profesionalių kovų (KOK, SWAT, DSF) nugalėtojas, Pasaulio taurės prizininkas. Kartu su broliu Herkumi Lukošiūnu savo įsteigtame kovinio sporto klube „One blood“ veda asmenines bei grupines bokso ir kikbokso treniruotes.

MIGLĖ KONČIENĖ
ZUMBA

Trenerė Miglė, dar niekada nebuvo nustojusi sportuoti, kai tai pradėjo daryti 6 metų. Savo didžiąją gyvenimo dalį lankė meninę gimnastiką, vėliau teko išbandyti ir sportinę aerobiką, laikui bėgant šokiai tapo gyvenimo dalimi. Siekdama savo tikslų ir svajonių dabar Miglė šoka Kauno „Žalgirio“ krepšinio palaikymo komandoje. Dalyvaudama įvairiuose renginiuose bei šokių projektuose įgijo daug patirties ir dar daugiau meilės šokiui. Yra licenzijuota Zumbos instruktorė jau daugiau nei du metus. Treniruočių metu Miglė visada palaiko gerą nuotaiką, drąsina savo klientus ir nori, kad treniruočių metu jie būtų laimingi: „Visada dalelę savęs noriu atiduoti kitiems, siekiu išmokyti ir duoti savo klientams kuo daugiau!“

ANDRA JARULYTĖ
BĖGIMAS

Buvusi dziudo sportininkė, įvertinta 1 DAN diržu. Lietuvos sporto universitete baigusi treniravimo sistemų, atletinio rengimo bakalaurą, dabar studijuoja sporto fiziologijos ir genetikos magistro studijose. Treniruočių ant bellicon® batutų viena iš pradininkių Lietuvoje. Šiuo metu dirba sporto studijoje „Be Fit“, Domeikavos sporto studijoje „Fiesta“ bei asmenine trenere.

VILMA POVILIONIENĖ
MAMOS SU MAŽYLIAIS

Nuo 2006 metų trenerė Vilma veda grupines treniruotes, o nuo 2012 metų – mamoms su mažyliais treniruotes. Trenerė sako: „Daug laiko ir energijos skyriau tobulinimuisi, informacijos paieškai, nes kiekvienos moters kūnas individualus, organizme vyksta hormonų pusiausvyros svyravimai, todėl labai svarbu, kad pratimai būtų parenkami tikslingai - atsižvelgiant į kūno problemines vietas: stiprinama juosmens sritis, nugara, dubens dugno raumenys, pilvo raumenys, palaipsniui išjudinamos riebalų sankaupos, stangrinamas kūnas. Taip pat ir mažyliai labai jaučia mamos nuotaikas, todėl šios specializuotos treniruotės nuotaikingos, švelniai tonizuojančios, ne per sunkios, kad mama jaustųsi gerai ir dar turėtų jėgų likusią dienos dalį pasirūpinti savo vaikučiu. Paaugę mažyliai yra įtraukiami į mankštą. Mamų su mažyliais treniruotėse mėgaujamės buvimu kartu, mylime ir rūpinamės savo kūnu - AUGAME KARTU.“

ARŪNAS GURSKAS
TRENIRUOTĖ RATU, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

„Šešios trim“ komandos narys, 3 lygio sveikatingumo instruktorius (Ereps, Active Training kursai, KKSD pažymėjimas). Mėgėjų triatlono varžybų dalyvis, sveikos gyvensenos ir įvairiausių sporto krypčių propaguotojas.

JULITA JAKUBAUSKAITĖ
Joga

Jogos praktiką pradėjo būdama 8-erių. 2014 metais tapo sertifikuota Vinyasa jogos mokytoja Niujorko „Laughing Lotus“ jogos studijoje, o sugrįžusi į Lietuvą pradėjo vesti jogos pamokas čia. 2017 metais baigė Partner Acrobatics mokytojų mokymus Ispanijoje. Taip pat turi Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) licenciją, EREPS, oro jogos mokytojos, AYfit (AcroYoga fit) sertifikatus. 2018 metais pradėjo 300-val Vinyasa jogos mokytojų mokymus Prancūzijoje su mokytojais Simon Park ir Noelle Connolly.

BRIGITA VIDŽIŪNIENĖ
TRENIRUOTĖ RATU, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ, KALANETIKA

Sertifikuota Lietuvos aerobikos federacijos instruktorė, vedanti jėgos, ištvermės, funkcines, kalanetikos, pilateso, STEP ir TRX treniruotes. Sertifikuota „Active training Nirvana fitness“ (kvėpavimo) instruktorė. Iš pažiūros atrodanti rami profesionalė, tačiau jos sporto treniruotės būna tikrai įsimintinos.

SIGITA NEVERAUSKAITĖ
TRENIRUOTĖ RATU, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Daugiau nei 10 metų profesionaliai žaidžia krepšinį, sportininkė - veteranė, tarp sportuojančių žinoma kaip „Military woman“. Įvairių sveikatingumo kursų ir seminarų dalyvė, "Šešios trim" trenerių asistentė. Sporto užsiėmimų studentams ir darbuotojams koordinatorė, organizatorė ir vedėja.

MINDAUGAS ŠATKUS
TRENIRUOTĖ RATU, FUNKCINĖ TRENIRUOTĖ

Grupinių treniruočių instruktorius. Įvairių sporto seminarų dalyvis. Europos ir Lietuvos licencijuotas fitneso treneris (EREPS 3 lygis). ACE, Active training kursų dalyvis. Bėgikas mėgėjas, sportavimo ir mankštinimosi netradicinėse vietose entuziastas, aktyviausios Kauno miesto sportinės bendruomenės "Šešios trim" įkūrėjas.

BENITA BAGDONAITĖ
Senjorų treniruotė

Buvusi ilgametė lengvaatletė. 2018 metais įgijusi sporto bakalauro laipsnį Lietuvos sporto universitete. Šiuo metu dirba grupinių treniruočių instruktore. Taip pat yra sertifikuota šiaurietiško ėjimo instruktoriaus asistentė.

GILIJA BERNOTIENĖ
Joga

Kineziterapeutė ir sertifikuota jogos instruktorė. Dirba su joga daugiau nei 10 metų ir turi tarptautinio lygio 200 val. jogos instruktorės diplomą Yoga Shanti mokykloje, New York. Šios trenerės jogos užsiėmimai vedami ne tik jogos pozų, bet ir kineziterapijos (gydymo judesiu) principu, kurie tiks kiekvienam dalyviui.