Treneriai

LUKAS DZIMIDAS
TRENIRUOTĖ VAIKAMS (5–12 M.)

Buvęs regbininkas, šiuo metu dirbantis fizinio rengimo treneriu Prienų „Skycop“ komandoje ir jau šešis metus dirbantis su įvairaus amžiaus vaikais. Lukas yra įsitikinęs, kad nuo mažens sportuojantys vaikai yra ne tik fiziškai stipresni, bet ir taktiškesni, išmoksta dirbti komandoje bei greičiau priimti tinkamus sprendimus įvairiose situacijose. Todėl kviečia vaikus reguliariai lankyti treniruotes, nes tik tuomet vaikai tobulėja visapusiškai.

ANDRA JARULYTĖ
BĖGIMAS

Buvusi dziudo sportininkė, įvertinta 1 DAN diržu. Lietuvos sporto universitete baigusi treniravimo sistemų, atletinio rengimo bakalaurą, dabar studijuoja sporto fiziologijos ir genetikos magistro studijose. Treniruočių ant bellicon® batutų viena iš pradininkių Lietuvoje. Šiuo metu dirba sporto studijoje „Be Fit“, Domeikavos sporto studijoje „Fiesta“ bei asmenine trenere.

JULITA JAKUBAUSKAITĖ
Acro joga

Jogos praktiką pradėjo būdama 8-erių. 2014 metais tapo sertifikuota Vinyasa jogos mokytoja Niujorko „Laughing Lotus“ jogos studijoje, o sugrįžusi į Lietuvą pradėjo vesti jogos pamokas čia. 2017 metais baigė Partner Acrobatics mokytojų mokymus Ispanijoje. Taip pat turi Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) licenciją, EREPS, oro jogos mokytojos, AYfit (AcroYoga fit) sertifikatus. 2018 metais pradėjo 300-val Vinyasa jogos mokytojų mokymus Prancūzijoje su mokytojais Simon Park ir Noelle Connolly.

BENITA BAGDONAITĖ
Senjorų treniruotė

Buvusi ilgametė lengvaatletė. 2018 metais įgijusi sporto bakalauro laipsnį Lietuvos sporto universitete. Šiuo metu dirba grupinių treniruočių instruktore. Taip pat yra sertifikuota šiaurietiško ėjimo instruktoriaus asistentė.

GILIJA BERNOTIENĖ
Joga

Kineziterapeutė ir sertifikuota jogos instruktorė. Dirba su joga daugiau nei 10 metų ir turi tarptautinio lygio 200 val. jogos instruktorės diplomą Yoga Shanti mokykloje, New York. Šios trenerės jogos užsiėmimai vedami ne tik jogos pozų, bet ir kineziterapijos (gydymo judesiu) principu, kurie tiks kiekvienam dalyviui.