Treneriai

DOVYDAS DREVINSKAS
FUNKCINĖS IR RAUMENŲ STIPRINIMO TRENIRUOTĖS

Dovydas apie save: „Sportas mano gyvenime atsirado 6-oje klasėje. Pirmuosius žingsnius žengiau sporto mokykloje, kur žaidžiau krepšinį ir užsiėmiau lengvąja atletika. Po mokyklos baigimo įstojau į Lietuvos sporto universitetą (LSU) ir pasirinkau anglų kalba dėstomą studijų programą Physical activity and life style (Fizinis aktyvumas ir sveika gyvensena). Antrais studijų metais pusmečiui išvykau praktikos ir žinių semtis į Portugaliją. Nuo pat jaunų dienų palaikau sveiką gyvenimo būdą ir nepriklausomai, ar veiksmas vyksta uždarose, ar atvirose patalpose renkuosi judėjimą. Visos geriausios ir pozityviausios mintys gimsta sporto metu. Šiuo metu mano tikslas yra įgyti kuo daugiau žinių apie grupinius užsiėmimus, tuo pačiu integruojant jau turimas. Kaip supratote mano gyvenimo variklis – judėjimas.“

HERKUS LUKOŠIŪNAS
CARDIO BOXING

Daugkartinis Lietuvos kikbokso čempionas, tarptautinių turnyrų nugalėtojas, Europos jaunimo k-1 čempionas. Kartu su broliu Nauriu Lukošiūnu įkūrė kovinio sporto klubą „One blood“ ir veda jame asmenines bei grupines kikbokso, bokso bei MMA treniruotes.

NAURIS LUKOŠIŪNAS
CARDIO BOXING

Daugkartinis Lietuvos kikbokso čempionas bei prizininkas, tarptautinių turnyrų bei profesionalių kovų (KOK, SWAT, DSF) nugalėtojas, Pasaulio taurės prizininkas. Kartu su broliu Herkumi Lukošiūnu savo įsteigtame kovinio sporto klube „One blood“ veda asmenines bei grupines bokso ir kikbokso treniruotes.

MARTYNAS DINGELIS
ŠOKIAI VAIKAMS

Lietuvos sportinių šokių pirmenybių nugalėtojas jaunimo grupėje. Nuo 8 metų iki dabar kiekviena mano diena yra užpildoma šokiais. Gyvenimą visada siejau su sportu ir neplanuoju nustoti to daryti. Turiu poros metų darbo patirtį treniruojant vaikus šokio srityje, lavinu juos judėti laisvai ir raginu tuo džiaugtis!

GIANCARLO CONTE
ZUMBA

Giancarlo apie save: „Gimiau ir užaugau nuostabiame pietų Italijos mieste - Neapolyje. Ten prasidėjo mano profesionali Caribbean dancing karjera. Vėliau persikėliau gyventi į Braziliją, kur įvyko pirmoji pažintis su Zumba. Pomėgis šokti peraugo į meilę Zumbai, tuomet nusprendžiau įgyti Zumba©️Fitness sertifikatą ir užkrėsti meile kitus. Zumba man ne tik šokis ar eilinė treniruotė - tai mano gyvenimo būdas, kuriame aš ir mano klientai tampame viena didele Zumba šeima“.

AIDAS ŽILINSKAS
TAI ČI

Wudang taiči treneris. Taiči praktikuoja jau 18 metų. 2009 m. - 2010 m. mokėsi Kinijos Wudang kalnų akademijoje, o grįžęs įsteigė taiči mokyklą Kaune. Kiekvieną vasarą mokosi ir tobulinasi pas žymius taiči meistrus Europoje ir Azijoje.

ANDRA JARULYTĖ
BĖGIMAS

Buvusi dziudo sportininkė, įvertinta 1 DAN diržu. Lietuvos sporto universitete baigusi treniravimo sistemų, atletinio rengimo bakalaurą, dabar studijuoja sporto fiziologijos ir genetikos magistro studijose. Treniruočių ant bellicon® batutų viena iš pradininkių Lietuvoje. Šiuo metu dirba sporto studijoje „Be Fit“, Domeikavos sporto studijoje „Fiesta“ bei asmenine trenere.

VILMA POVILIONIENĖ
Mamos su mažyliais

Aerobikos mokytoja, sveikos gyvensenos ir higienos paskaitų vedėja, kūno kultūros specialistė. Nuo 2015 m. dirba generaline sekretore Lietuvos Asociacijoje „Gimnastika visiems“. Sveikatingumo grupinių treniruočių, moterims po gimdymo ir mamoms su mažyliais instruktorė.

ARŪNAS GURSKAS
FUNKCINĖS IR RAUMENŲ STIPRINIMO TRENIRUOTĖS

„Šešios trim“ komandos narys, 3 lygio sveikatingumo instruktorius (Ereps, Active Training kursai, KKSD pažymėjimas). Mėgėjų triatlono varžybų dalyvis, sveikos gyvensenos ir įvairiausių sporto krypčių propaguotojas.

GERDA TUMONYTĖ
Solo latino

Trenerės kaip šokėjos karjera prasidėjo 6-erių metų ir nenutrūkstamai tęsėsi iki dabar. Lietuvos sporto universitete įgijusi sporto ir pedagogikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, tapo kvalifikuota sportinių šokių trenere. Šiuo metu tęsia studijas LSU magistrantūroje. Taip pat yra licencijuota aerobikos trenerė. Per savo šokių karjerą įgijo patirties įvairiose varžybose, seminaruose.

GUODA SUKOCKAITĖ
Yoga zoo – joga vaikams

Sertifikuota jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja. Turinti patirties su įvairaus amžiaus vaikais bei paaugliais. Vedusi jogos užsiėmimus įvairiausiuose sporto bei laisvalaikio stovyklose, vaikų darželiuose bei renginiuose. Šiuo metu Kaune užsiima joga bei kvėpavimo užšsiėmimais tiek su vaikais, tiek su suaugusiais.

KAROLINA RINKEVIČIENĖ
Strong by zumba

Sveikatingumo instruktorė ir sveikos gyvensenos medicinos specialistė. 2018 metais įgijo LSMU magistro laipsnį. Sportinės aerobikos varžybų dalyvė bei prizininkė. Ši trenerė sporto sąvoką pirmiausiai tapatina su sveikata ir puikia savijauta.

JULITA JAKUBAUSKAITĖ
Joga

Jogos praktiką pradėjo būdama 8-erių. 2014 metais tapo sertifikuota Vinyasa jogos mokytoja Niujorko „Laughing Lotus“ jogos studijoje, o sugrįžusi į Lietuvą pradėjo vesti jogos pamokas čia. 2017 metais baigė Partner Acrobatics mokytojų mokymus Ispanijoje. Taip pat turi Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) licenciją, EREPS, oro jogos mokytojos, AYfit (AcroYoga fit) sertifikatus. 2018 metais pradėjo 300-val Vinyasa jogos mokytojų mokymus Prancūzijoje su mokytojais Simon Park ir Noelle Connolly.

BRIGITA VIDŽIŪNIENĖ
RAUMENŲ STIPRINIMO IR FUNKCINĖ TRENIRUOTĖS

Sertifikuota Lietuvos aerobikos federacijos instruktorė, vedanti jėgos, ištvermės, funkcines, kalanetikos, pilateso, STEP ir TRX treniruotes. Sertifikuota „Active training Nirvana fitness“ (kvėpavimo) instruktorė. Iš pažiūros atrodanti rami profesionalė, tačiau jos sporto treniruotės būna tikrai įsimintinos.

SIGITA NEVERAUSKAITĖ
RAUMENŲ STIPRINIMO IR FUNKCINĖ TRENIRUOTĖS

Daugiau nei 10 metų profesionaliai žaidžia krepšinį, sportininkė - veteranė, tarp sportuojančių žinoma kaip „Military woman“. Įvairių sveikatingumo kursų ir seminarų dalyvė, "Šešios trim" trenerių asistentė. Sporto užsiėmimų studentams ir darbuotojams koordinatorė, organizatorė ir vedėja.

MINDAUGAS ŠATKUS
Raumenų stiprinimo IR FUNKCINĖ treniruotėS

Grupinių treniruočių instruktorius. Įvairių sporto seminarų dalyvis. Europos ir Lietuvos licencijuotas fitneso treneris (EREPS 3 lygis). ACE, Active training kursų dalyvis. Bėgikas mėgėjas, sportavimo ir mankštinimosi netradicinėse vietose entuziastas, aktyviausios Kauno miesto sportinės bendruomenės "Šešios trim" įkūrėjas.

BENITA BAGDONAITĖ
Senjorų treniruotė

Buvusi ilgametė lengvaatletė. 2018 metais įgijusi sporto bakalauro laipsnį Lietuvos sporto universitete. Šiuo metu dirba grupinių treniruočių instruktore. Taip pat yra sertifikuota šiaurietiško ėjimo instruktoriaus asistentė.

GILIJA BERNOTIENĖ
Joga

Kineziterapeutė ir sertifikuota jogos instruktorė. Dirba su joga daugiau nei 10 metų ir turi tarptautinio lygio 200 val. jogos instruktorės diplomą Yoga Shanti mokykloje, New York. Šios trenerės jogos užsiėmimai vedami ne tik jogos pozų, bet ir kineziterapijos (gydymo judesiu) principu, kurie tiks kiekvienam dalyviui.