Naujienos

INFORMACIJA APIE REGISTRACIJĄ Į TRENIRUOTES

Naujasis Judėk sveikai sezonas išsiskiria naujovėmis, viena jų – išankstinė registracija, kuri vykdoma stengiantis užtikrinti saugų atstumą tarp asmenų. Registracija vyks kasdien tik į tos dienos treniruotes. Registracijos formos bus viešinamos kasdien Judėk sveikai Facebook paskyroje bei internetinėje svetainėje http://judeksveikai.kaunas.lt/ Norime informuoti, kad registracijai reikalingi asmens duomenys (vardas, pavardė bei telefono numeris) bus saugomi 21 […]

Naujasis Judėk sveikai sezonas išsiskiria naujovėmis, viena jų – išankstinė registracija, kuri vykdoma stengiantis užtikrinti saugų atstumą tarp asmenų. ↔️🧐🙏
❗️ Registracija vyks kasdien tik į tos dienos treniruotes. Registracijos formos bus viešinamos kasdien Judėk sveikai Facebook paskyroje bei internetinėje svetainėje http://judeksveikai.kaunas.lt/ ❗️
Norime informuoti, kad registracijai reikalingi asmens duomenys (vardas, pavardė bei telefono numeris) bus saugomi 21 dieną po įvykusio renginio dienos ir tuomet bus sunaikinami. 📁❌

NAUJAS SEZONAS JAU RUGSĖJO 21 DIENĄ

TRENIRUOČIŲ VIETOS PASIKEITIMAI

Norime informuoti, kad nuo rugsėjo 1 dienos keičiasi jogos, vaikų jogos ir acro jogos treniruočių vietos. Joga ir vaikų joga kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį 20 val. vyks Savanorių pr. 339b Kaune (Šešios Trim sporto namuose). Acro joga kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 19:30 val. vyks Birželio 23-iosios g. 27A Kaune (Yoga Mode Studio).

Norime informuoti, kad nuo rugsėjo 1 dienos keičiasi jogos, vaikų jogos ir acro jogos treniruočių vietos.
❗️ Joga ir vaikų joga kiekvieną pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį 20 val. vyks Savanorių pr. 339b Kaune (Šešios Trim sporto namuose).
❗️ Acro joga kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 19:30 val. vyks Birželio 23-iosios g. 27A Kaune (Yoga Mode Studio).

INFORMACIJA DĖL APSAUGOS PRIEMONIŲ DĖVĖJIMO TRENIRUOČIŲ METU

Norime informuoti, kad nuo šiandien (2020-08-21) visi vyresni nei 6 metų amžiaus asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) iki treniruotės pradžios ir iškart treniruotei pasibaigus. Treniruotės metu nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti nereikia, tačiau būtina laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo.

Norime informuoti, kad nuo šiandien (2020-08-21) visi vyresni nei 6 metų amžiaus asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) iki treniruotės pradžios ir iškart treniruotei pasibaigus.
☑️Treniruotės metu nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti nereikia, tačiau būtina laikytis ne mažesnio nei 1 metro atstumo.

ORIENTUOKIS LINKSMAI SU ŠEIMA IR DRAUGAIS

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus kauniečius ir Kauno miesto svečius kviečia sudalyvauti nuotykių ir įdomių užduočių, galvosūkių kupiname pramoginiame orientavimosi žaidime. Orientavimosi žaidimas skirtas Kauno miesto gyventojams, skatinant fizinį aktyvumą ir aktyvų laisvalaikį. Suburkite komandą nuo 2 iki 5 žmonių ir pėsčiomis pasinerkite į nuotykius Kauno mieste! Sistemoje gausite užduočių sąrašą, kuriame rasite […]

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus kauniečius ir Kauno miesto svečius kviečia sudalyvauti nuotykių ir įdomių užduočių, galvosūkių kupiname pramoginiame orientavimosi žaidime.

Orientavimosi žaidimas skirtas Kauno miesto gyventojams, skatinant fizinį aktyvumą ir aktyvų laisvalaikį. Suburkite komandą nuo 2 iki 5 žmonių ir pėsčiomis pasinerkite į nuotykius Kauno mieste! Sistemoje gausite užduočių sąrašą, kuriame rasite įvairiausio pobūdžio užduočių. Jas įveikti ir aplankyti objektus turėsite per nustatytą laiką. Kiekviena užduotis bus įvertinta tam tikru taškų kiekiu. Užduotys išdėliotos ne eilės tvarka – dalyviai patys turi susidėlioti maršrutą. Su taškų skaičiavimo sistema galėsite susipažinti renginio taisyklėse (prieš renginį).

Norite dalyvauti?
Jums reikia komandos (nuo 2 iki 5 žmonių), fotografuojančio išmanaus telefono (su filmavimo funkcija) ir su mobiliuoju internetu, patogios aprangos bei avalynės ir rašymo priemonės.
Renginio data: 2020 08 27 (ketvirtadienis)
Prisiregistravimas, susipažinimas su žaidimo taisyklėmis 17:40-18:25 val.
Prisiregistravimas reikalingas, tik tuo atveju, jeigu kyla klausimų apie žaidimo taisykles.
Žaidimo pradžia: 18:30 val.
Žaidimo trukmė: iki 2.5 val.
Žaidimo atstumas: apie 7 km.
Judėjimas: pėsčiomis
Renginio startas: Renginio partnerių, Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros kiemelyje (Vilniaus g. 33, Kaunas) arba bet kur Vilniaus gatvėje.
RENGINYS NEMOKAMAS
Registracija:
https://kaunas.nuotykiaitau.lt/register

COVID 19 prevencija:
Prie žaidimo sistemos galima bus prisijungti nuo 2020 08 27, 12:00 val. Čia galite susipažinti su saugumo ir žaidimo taisyklėmis. Užduotis matysite tik tuomet, jei patvirtinsite, kad su taisyklėmis susipažinote.
Jeigu klausimų nekyla, į renginio startą atvykti nėra būtina.
Jūsų žaidimo paskyra bus aktyvuota automatiškai ir žaidimas prasidės bei užduotis pamatysite 18:30 val.
Startuoti rekomenduojame bet kur Vilniaus gatvėje.
Užduotims įvykdyti turėsite 2.5 val. Prie žaidimo paskyros, tais pačiais duomenimis gali prisijungti ir matyti užduotis visi komandos nariai.
Žaidimą sustabdyti galėsite paspaudus mygtuką: „Stabdyti žaidimą“.