Naujienos

Dėmesio! Laikinai stabdomos „Judėk sveikai“ treniruotės

Atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas riboti masinius renginius bei susidariusią naujojo koronaviruso epidemiologinę situaciją, nuo kovo 4 d. iki kovo 23 d. STABDOME Judėk sveikai treniruotes. Mums rūpi visų gyventojų sveikata, todėl negalime rizikuoti ir turime elgtis atsakingai. Siekiant apsisaugoti tiek nuo COVID-19, tiek nuo kitų sezoninių virusų, rekomenduojame plauti rankas, vėdinti patalpas, nevykti […]

Atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas riboti masinius renginius bei susidariusią naujojo koronaviruso epidemiologinę situaciją, nuo kovo 4 d. iki kovo 23 d. STABDOME Judėk sveikai treniruotes.

Mums rūpi visų gyventojų sveikata, todėl negalime rizikuoti ir turime elgtis atsakingai.

Siekiant apsisaugoti tiek nuo COVID-19, tiek nuo kitų sezoninių virusų, rekomenduojame plauti rankas, vėdinti patalpas, nevykti į nebūtinas keliones, o sergantys žmonės turėtų gydytis namuose ir neiti į darbą.

Naujausią ir patikimą informaciją dėl koronaviruso rasite čia: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

NAUJIEJI METAI KAUNE – DAR SPORTIŠKESNI

Nuo raumenų stiprinimo iki šokių pamokų – iš viso net 15 skirtingų veiklų. Septintus metus fizinį aktyvumą Kauno mieste skatinantis projektas „Judėk sveikai“ pristato dar gausesnį tvarkaraštį tiek vaikams, jaunimui, tiek ir jų tėvams ar net seneliams. Daugelio pamėgtų treniruočių sąrašą paįvairins ir keletas naujovių. Būsimasis sezonas startuoja jau sausio 2-ąją. Kviečia ne žadėti, o […]

Nuo raumenų stiprinimo iki šokių pamokų – iš viso net 15 skirtingų veiklų. Septintus metus fizinį aktyvumą Kauno mieste skatinantis projektas „Judėk sveikai“ pristato dar gausesnį tvarkaraštį tiek vaikams, jaunimui, tiek ir jų tėvams ar net seneliams. Daugelio pamėgtų treniruočių sąrašą paįvairins ir keletas naujovių. Būsimasis sezonas startuoja jau sausio 2-ąją.

Kviečia ne žadėti, o pradėti

„Tikriausiai daugeliui pažįstamos situacijos, kai metų pabaigoje pasigirsta „priesaikos“, esą iškart po Naujųjų pradėsime sportuoti. Dabar kauniečiai turės į tai žvelgti kur kas atsakingiau, nes tiesiog nebeliks jokių galimybių pasiteisinti.

Nemokamų treniruočių pasirinkimas tapo dar platesnis ir pritaikytas pagal daugelio norus bei fizinį pajėgumą, o užsiėmimų geografija plačiai aprėpia visą miestą, kad veiklos būtų patogiai pasiekiamos kuo platesniam gyventojų ratui“, – šypsodamasi kalbėjo projektą „Judėk sveikai“ koordinuojančio Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Lina Pranckevičiūtė.

Užuot tuščiai dalijus „naujametinius“ pažadus, pašnekovė ragina nuo žodžių pereiti prie realių veiksmų. Geriausias metas pradėti sportuoti – tiesiog čia ir dabar. Juolab kad šis sezonas pateikia nemažai viliojančių naujovių. Kad energinga fizinė veikla būtų kuo įvairesnė ir nenuobodi, organizatoriai siūlo be įprastų sporto užsiėmimų rinktis ir aktyvų judesį šokio žingsneliu.

Šokiai – solo ir poroms

Sausį į „Judėk sveikai“ tvarkaraštį sugrįžta „Solo Latino“ šokių pamokos. Tai puiki galimybė merginoms ir moterims išmokti šokti ar patobulinti jau turimą techniką. Moteriškumu spinduliuojanti treniruotė suteiks daugiau grakštumo, padės atsipalaiduoti ir pataisyti rankų bei pečių liniją, bendrą laikyseną.

„Solo Latino“ užsiėmimuose pirmiausia mokomasi skirtingų populiarių šokių rūšių (salsos, bachatos, tango ir kt.) bazinių žingsnelių, kurie galiausiai apjungiami į vientisą kompoziciją. Pamokos vyks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 19.30 val. šokių studijos „Dance4fun“ patalpose Šilainiuose.

Dar daugiau vertingų pamokų Kauno damoms ir džentelmenams parengė žinomas profesionalus šokėjas Tomas Slausgalvis, pristatantis porinio šokio treniruotes antradienio ir ketvirtadienio vakarais, nuo 20 val.

„Stebėdami sportinių šokių pasirodymus, žiūrovai visuomet pirmiausia pastebi nepriekaištingą šokėjų graciją. Savo treniruotėse pasitelksime įvairius šokio elementus, kurie prisidės gerinant laikyseną, pusiausvyrą bei lankstumą. Kauniečius mokysime klasikinių šokių – lėto valso, tango, Vienos valso, kvikstepo bei fokstroto. Taip pat iš arčiau pažinsime Lotynų Amerikos šokius – sambą, rumbą, džaivą, čia čia čia ir galiausiai garsiuosius Argentinos tango, salsą bei svingą“, – žada ilgametę patirtį sportinių šokių aikštelėje sukaupęs ir ne vieną šalies čempionų titulą pelnęs T. Slausgalvis.

Didesnis pasirinkimas kiekvienam

Dar viena naujovė – giliųjų raumenų ir audinių savimasažo treniruotės (angl. Miofascial stretch and release). Jos padeda sumažinti skausmus bei gerina kraujotaką audiniuose, stiprina nervų sistemos darbą, didina kūno lankstumą. Šie užsiėmimai antradieniais ir ketvirtadieniais perpiet vyks Sveikatingumo centre „Linija“, Taikos prospekte.

Norintieji pasikrauti energijos prieš prasidedant darbo dienai, laukiami treniruotėse ratu „Šešios trim“ sporto bendruomenės namuose – ankstyvais pirmadienio, trečiadienio bei penktadienio rytais nuo 6.30 val.

Garbaus amžiaus kauniečiai, kaip įprastai, kviečiami į specialiai jiems parengtas senjorų funkcines treniruotes. Jos vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 10 val. Pašilės gatvėje įsikūrusios Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje.

Šančių sporto klube (Drobės g.) triskart per savaitę nuo 11 val. vyks specialiai mamoms su mažyliais pritaikytos mankštos. Kaunietės čia laukiamos su atžalomis nuo 4 mėnesių iki 2 metukų amžiaus.

Išskirtinai plačiame „Judėk sveikai“ naujo sezono tvarkaraštyje taip pat numatytos funkcinės treniruotės, jogos, kalanetikos, zumbos bei kineziterapinės jogos pamokos, didesnio intensyvumo „cardio boxing“ ir „strong by zumba“ užsiėmimai, bėgimo ir vaikų treniruotės.

Nemokamos treniruotės kauniečius motyvuoja pamiršti tingulį

Kol visi laukia didžiųjų metų švenčių ir suka galvas dėl dovanų artimiesiems, Kaunas gyventojams jau paruošė didžiausią metų dovaną – nemokamų treniruočių tvarkaraštį. Ne vienerius metus Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas projektas „Judėk sveikai“ sieks išjudinti miesto gyventojus ir naujametinius pažadus pradėti sportuoti perkelti į treniruočių sales. Sportuojančių skaičius kasmet didėja Nemokamų treniruočių […]

Kol visi laukia didžiųjų metų švenčių ir suka galvas dėl dovanų artimiesiems, Kaunas gyventojams jau paruošė didžiausią metų dovaną – nemokamų treniruočių tvarkaraštį. Ne vienerius metus Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas projektas „Judėk sveikai“ sieks išjudinti miesto gyventojus ir naujametinius pažadus pradėti sportuoti perkelti į treniruočių sales.

Sportuojančių skaičius kasmet didėja

Nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“ stebina savo populiarumu – kiekvieną sezoną čia pajudėti užsuka apie 50 tūkstančių kauniečių, tačiau įspūdingi skaičiai organizatoriams yra tikras iššūkis.

„Gyventojų susidomėjimas nemokamomis treniruotėmis kasmet auga, todėl pagrindiniu iššūkiu šaltuoju metų sezonu tampa tinkamo dydžio patalpų paieška, kuriose galėtumėme sutalpinti ir kokybiškas treniruotes užtikrinti kuo didesnei daliai kauniečių. Nepaisant to, dedame visas pastangas siekdami nemokamas treniruotes vesti įvairiuose Kauno miesto mikrorajonuose“ – teigė projekto Judėk sveikai koordinatorė Paulina Jukonytė.

Iš tiesų, kas gali būti geriau nei nemokami užsiėmimai arti namų? Pasak organizatorių, puiki naujojo sezono žinia ta, jog treniruotės grįžta ir į Šilainių mikrorajoną su jogos bei solo latino treniruotėmis. Visi norintys galės patrepsėti ant parketo ar po varginančios dienos atrasti harmoniją jogos užsiėmimuose.

Treneriai motyvuoja nepasiduoti tinguliui

Prisiversti pakilti nuo sofos ir laisvalaikį paskirti sportui nėra labai lengva, tačiau viskas ko reikia – bent kartą pabandyti. „Judėk sveikai“ tvarkaraštyje kauniečiai gali rinktis iš gausybės veiklų ir atrasti sau labiausiai patinkančią. Atėjus sportuoti norisi užsimotyvuoti visiems metams, o ne trumpam laikotarpiui, todėl dažnai didžiausiais motyvatoriais tampa patys treneriai. Jie su didžiuliu atsidavimu ir noru veda šiuos užsiėmimus dešimtims žmonių.

„Kiekvienas treneris yra savo srities profesionalas ir puikiai išmano savo darbą. Dirbdami su tokiais žmonėmis esame ramūs ir užtikrinti, kad į treniruotes atvykę kauniečiai bus sutikti šiltai, jais bus tinkamai pasirūpinta užsiėmimų metu. Kilus neaiškumams treneriai visuomet noriai padės ir pakonsultuos, suteiks reikiamos informacijos ir žinių, kad kiekvienas dalyvis jaustųsi įvertintas bei norėtų judėti sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdo link.“ – gražių žodžių treneriams negailėjo projekto „Judėk sveikai“ koordinatorė Paulina Jukonytė.

Naujas sezonas – jau nuo sausio 2 d.

Nemokamas „Judėk sveikai“ treniruotes atradę kauniečiai mylimiausiomis veiklomis galės džiaugtis ir po naujų metų, o tie, kam šios veiklos – naujas atradimas, turės nelengvą užduotį nuspręsti nuo ko pradėti. Užsukti pajudėti bei smagiai praleisti laiką nemokamose treniruotėse galės ne tik suaugę, bet ir vaikai. Kol tėveliai sportuos, mažųjų lauks joga zoo – jogos vaikams užsiėmimai, šokių bei bėgimo treniruotės. Užsiėmimuose laukiami visiškai visi, o ir treniruočių įvairovė stebina – šokiai, boksas, funkcinės treniruotės, joga ir daugelis kitų užsiėmimų gali tapti kiekvienos dienos dalimi. Naujasis sezonas startuos jau nuo sausio 2 d., o tai puiki proga pradėti pildyti naujametinius pažadus sportuoti bei rinktis aktyvų gyvenimo būdą.

Penktus metus skaičiuojantis nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“ kauniečius pasitinka su dar didesne jėga. Spalio 1-ąją startuojantis naujas sezonas be įprastų ir daugelio pamėgtų treniruočių tvarkaraštį papildė ir naujais užsiėmimais. Nuo šiol „Judėk sveikai“ dalyviai galės rinktis net iš 15 skirtingų treniruočių, kurios vyks dvylikoje skirtingų vietų visame Kaune. Daugumoje užsiėmimų galės sportuoti visa šeima. […]

Penktus metus skaičiuojantis nemokamų treniruočių projektas „Judėk sveikai“ kauniečius pasitinka su dar didesne jėga. Spalio 1-ąją startuojantis naujas sezonas be įprastų ir daugelio pamėgtų treniruočių tvarkaraštį papildė ir naujais užsiėmimais. Nuo šiol „Judėk sveikai“ dalyviai galės rinktis net iš 15 skirtingų treniruočių, kurios vyks dvylikoje skirtingų vietų visame Kaune. Daugumoje užsiėmimų galės sportuoti visa šeima.

Po sėkmingo praėjusio vasaros sezono įsibėgėjantis ruduo projekto „Judėk sveikai“ dalyviams žada išskirtinį užsiėmimų asortimentą. Be tradicinių raumenų stiprinimo, bėgimo, jogos, senjorų bei funkcinių treniruočių tvarkaraštyje atsiras „Nirvana Fitness“, „Tai či“ „Strong by Zumba“, „Solo latino“ šokiai ir boksas.

„Stengiamės sudaryti kuo įvairesnių užsiėmimų programą ir taip įtikti net patiems išrankiausiems. Kasmet siekiame vis kokybiškesnių paslaugų, tad projektui skaičiuojant jau penktus metus, privalėjome pasiūlyti šį tą ypatingo“, – naują treniruočių tvarkaraštį komentavo projektą koordinuojančio Kauno savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstovė Lina Kleinauskienė.

Nebe pirmus metus išskirtinio susidomėjimo sulaukia trenerio Mariaus Palionio bokso pamokos. Šiemet jas savo dalyvavimu paįvairino ir garsūs Lietuvos kovos menų atstovai. Visa tai patvirtino, kad tokių užsiėmimų kauniečiams reikia ir toliau. Taigi nuo šiol naujajame sezone savo patirtimi bei žiniomis apie boksą dalinsis net du treneriai – Lietuvos čempionatų prizininkai ir prestižinių turnyrų nugalėtojai, broliai Herkus ir Nauris Lukošiūnai.

Naujos erdvės patogiam sportui

Nuo spalio 1-osios keičiasi ne tik tvarkaraštis, bet ir užsiėmimų vietos. „Judėk sveikai“ treniruotės keliasi į gerokai erdvesnes patalpas. Jos vyks KTU krepšinio salėje, Kauno kolegijoje, „Šešios Trim“ sporto namuose, LSU manieže ir kitur.

„Praėjusį sezoną ne kartą sulaukėme daugiau dalyvių nei buvo planuota ar tikėtasi. Toks kauniečių aktyvumas džiugina, todėl nemažą dalį patalpų keičiame į didesnes ir labiau pritaikytas sportui“, – apie ryškiausius „Judėk sveikai“ pokyčius kalbėjo Kauno tarybos Sporto, turizmo ir laisvalaikio komiteto pirmininkas Andrius Palionis.

Be kita ko, užsiėmimų žemėlapis išdėstytas taip, kad „Judėk sveikai“ treniruotes būtų patogiau pasiekti kuo daugiau sportuoti norinčių žmonių. Stengtasi nesusikoncentruoti vien miesto centre, bet apimti ir miegamuosius rajonus. Taigi nuo šiol dar gausesnės kauniečių gretos galės sportuoti arčiau namų.

Daugiau veiklų visai šeimai

Sveikesnės gyvensenos link vedantis sportas bei aktyvus laisvalaikis svarbus ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Projektas „Judėk sveikai“ siūlo pradėti nuo pat kūdikystės, todėl į tvarkaraštį sugrįžta didelio populiarumo sulaukusios mamų ir mažylių treniruotės. Čia mankštintis gali vos kelių mėnesių sulaukę kūdikiai.

Patiems mažiausiems rengiamos mamų su vežimėliais treniruotės, o kiek ūgtelėjusiems – zumbos ir „Jogos zoo“ užsiėmimai. Pastarieji vyks tuo pat metu kaip ir suaugusių funkcinės treniruotės, tačiau vaikai sportuos gretimoje salėje. Pasak trenerių, tokios sąlygos kur kas palankesnės, mat leis užtikrinti efektyvesnius užsiėmimus ir pasiekti geresnių sporto rezultatų tiek tėvams, tiek ir jų atžaloms. Svarbiausia, kad visi šeimos nariai galės sportuoti tuo pačiu metu.

Jau rytoj  taip laukta vasara !!! Ta proga atnaujinome Judėk sveikai tvarkaraštį. Atkreipkite dėmesį, kad nuo birželio 1-os keičiasi bėgimo treniruotės laikas, joga pagaliau keliasi į Nemuno salą, o nuo 19 d. prasideda nauji Acro Yogos užsiėmimai. Smagaus laiko su Judėk sveikai vasara!

Jau rytoj  taip laukta vasara !!!
Ta proga atnaujinome Judėk sveikai tvarkaraštį.
Atkreipkite dėmesį, kad nuo birželio 1-os keičiasi bėgimo treniruotės laikas, joga pagaliau keliasi į Nemuno salą, o nuo 19 d. prasideda nauji Acro Yogos užsiėmimai.
Smagaus laiko su Judėk sveikai vasara!